• Në ditën e tij të lindjes, zbulohet e dashura e Robert Berishës

  Në ditën e tij të lindjes, zbulohet e dashura e Robert Berishës

 • Një krisje në martesën e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj?

  Një krisje në martesën e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj?

 • Yll Limani humb njeriun e shtrenjtë të familjes

  Yll Limani humb njeriun e shtrenjtë të familjes

 • Greta Koçi bëhet nënë për herë të parë

  Greta Koçi bëhet nënë për herë të parë

 • Blero nuk gjen rehat, ndahet sërish nga e dashura!

  Blero nuk gjen rehat, ndahet sërish nga e dashura!

 • Redina Trieshi vjen me një dedikim dashurie

  Redina Trieshi vjen me një dedikim dashurie

 • Këngëtari i njohur Irkenc Hyka i jep fund beqarisë?!

  Këngëtari i njohur Irkenc Hyka i jep fund beqarisë?!

 • Vesa Luma jep lajmin e bukur të rikthimit: “Jam gati të ndaj me ju…”

  Vesa Luma jep lajmin e bukur të rikthimit: “Jam gati të ndaj me ju…”

 • Romeo këndoi këngën e tij në BBV3, reagon Flori Mumajesi

  Romeo këndoi këngën e tij në BBV3, reagon Flori Mumajesi

 • Hana feston ditëlindjen/ Mozzik prek me urimin për të bijën

  Hana feston ditëlindjen/ Mozzik prek me urimin për të bijën

 • Fifi zbulon se ka qenë ajo e para që e ka kontaktuar Adisin në Instagram dhe ja cila ishte arsyeja…

  Fifi zbulon se ka qenë ajo e para që e ka kontaktuar Adisin në Instagram dhe ja cila ishte arsyeja…

 • Viti 2024 mund ta gjejë Getinjon të fejuar!

  Viti 2024 mund ta gjejë Getinjon të fejuar!

 • Si e ke çështjen e zemrës? Ja si përgjigjet Jonida Maliqi

  Si e ke çështjen e zemrës? Ja si përgjigjet Jonida Maliqi

 • “Nuk i dhe këmbëve por gojës”, Fifi reagon ashpër ndaj deklaratave të Juliana Nurës!

  “Nuk i dhe këmbëve por gojës”, Fifi reagon ashpër ndaj deklaratave të Juliana Nurës!

 • Harron Fjolla Morinën, Fisniku drejt fejesës me vajzën misterioze

  Harron Fjolla Morinën, Fisniku drejt fejesës me vajzën misterioze

 • Surprizë! Donald Veshaj i propozon për martesë Bora Zemanit në premierën absolute të filmit “5 herë JO”!

  Surprizë! Donald Veshaj i propozon për martesë Bora Zemanit në premierën absolute të filmit “5 herë JO”!

 • Një muaj me Amen, Xhensila publikon fotot e ëmbla

  Një muaj me Amen, Xhensila publikon fotot e ëmbla

 • Dëshirat e vajzës së Emina Çunmulaj për këtë sezon festash, do ju zbukurojnë ditën…

  Dëshirat e vajzës së Emina Çunmulaj për këtë sezon festash, do ju zbukurojnë ditën…

 • Dafina Zeqiri prezanton kunatin simpatik dhe kërkon publikisht nuse për të

  Dafina Zeqiri prezanton kunatin simpatik dhe kërkon publikisht nuse për të

 • Habit Ronaldo Sharka: Jam aq pa nerva sa po mendoj…

  Habit Ronaldo Sharka: Jam aq pa nerva sa po mendoj…

 • Po Olta e ka uruar Kiarën për shtatzaninë? Ja si përgjigjet aktorja…

  Po Olta e ka uruar Kiarën për shtatzaninë? Ja si përgjigjet aktorja…

 • Mozzik konfirmon se është në një lidhje dashurie? Publikon foton e partneres nga shtrati

  Mozzik konfirmon se është në një lidhje dashurie? Publikon foton e partneres nga shtrati

 • “Firmosa kontratën për në BBV3”, këngëtari i njohur telefonon “live” bashkëshorten!

  “Firmosa kontratën për në BBV3”, këngëtari i njohur telefonon “live” bashkëshorten!

 • Majk: Nuk dua të tingëlloj si filozof por….

  Majk: Nuk dua të tingëlloj si filozof por….

 • Melinda Ademi zbulon tatuazhin më të veçantë që mban në trupin e saj

  Melinda Ademi zbulon tatuazhin më të veçantë që mban në trupin e saj

 • U divorcua nga bashkëshorti, Alma Bektashi: Eshtë inekzistent për mua dhe fëmijët e mi…

  U divorcua nga bashkëshorti, Alma Bektashi: Eshtë inekzistent për mua dhe fëmijët e mi…

 • Ja se ku mund ta shihni filmin “Në kuadër të dashurisë” të gjithë ju që jetoni jashtë!

  Ja se ku mund ta shihni filmin “Në kuadër të dashurisë” të gjithë ju që jetoni jashtë!

 • Arti shqiptar në zi! Ndërron jetë mjeshtri i madh i humorit Zef Deda

  Arti shqiptar në zi! Ndërron jetë mjeshtri i madh i humorit Zef Deda

 • 7 vite pa Ergi Dinin, Barbana bën dedikimin prekës: Brenga më e madhe e jetës sime…

  7 vite pa Ergi Dinin, Barbana bën dedikimin prekës: Brenga më e madhe e jetës sime…

 • Mihrije Braha ka një ankesë publike për nusën e djalit të saj

  Mihrije Braha ka një ankesë publike për nusën e djalit të saj

 • Stefi Prifti tregon historinë e dhimbshme: Babi na braktisi, nuk e fal kurrë!

  Stefi Prifti tregon historinë e dhimbshme: Babi na braktisi, nuk e fal kurrë!

 • 9 vite pa DR Florin, vëllai tij bën dedikimin prekës: “Hapa dritaren e vogël dhe prisja të vije…”

  9 vite pa DR Florin, vëllai tij bën dedikimin prekës: “Hapa dritaren e vogël dhe prisja të vije…”

 • Nuk e dinte askush se ishte në pritje të ëmbël, këngëtarja shqiptare nënë për herë të parë!

  Nuk e dinte askush se ishte në pritje të ëmbël, këngëtarja shqiptare nënë për herë të parë!

 • Valbona Mema bën gjestin e veçantë për prindërit e bashkëshortit të saj!

  Valbona Mema bën gjestin e veçantë për prindërit e bashkëshortit të saj!

 • Nëna e Butrint Imerit feston ditëlindjen, këngëtari bën dedikimin special

  Nëna e Butrint Imerit feston ditëlindjen, këngëtari bën dedikimin special

 • Xhensila dhe Besi, prindër për herë të dytë

  Xhensila dhe Besi, prindër për herë të dytë

 • “Si do jetoj pa të parë e pa të dëgjuar zërin?”/ Mariza Ikonomi humb njeriun e shtrenjtë të familjes!

  “Si do jetoj pa të parë e pa të dëgjuar zërin?”/ Mariza Ikonomi humb njeriun e shtrenjtë të familjes!

 • Habit Julka Gramo, prezanton programin me këmbët zbathur!

  Habit Julka Gramo, prezanton programin me këmbët zbathur!

 • Në pritje të ëmbël? Anxhela Peristeri më në fund ka një përgjigje!

  Në pritje të ëmbël? Anxhela Peristeri më në fund ka një përgjigje!

 • Dafina Zeqiri do të kurorëzojë dashurinë e saj në martesë me Kreshnik Gjergjin!

  Dafina Zeqiri do të kurorëzojë dashurinë e saj në martesë me Kreshnik Gjergjin!

 • Ndahet nga jeta babai i Alketa Vejsiut

  Ndahet nga jeta babai i Alketa Vejsiut

 • Adrola Dushi bëhet nostalgjike: “11 vite nga dita kur u zgjova Miss Universe Albania

  Adrola Dushi bëhet nostalgjike: “11 vite nga dita kur u zgjova Miss Universe Albania

 • Eni Koçi ka një ide se si t’ia “mbyllni” gojën gruas….

  Eni Koçi ka një ide se si t’ia “mbyllni” gojën gruas….

 • Me fotot e veçanta, Mozzik bën urimin e bukur për ditëlindjen e babait: Shtylla më e rëndësishme e familjes

  Me fotot e veçanta, Mozzik bën urimin e bukur për ditëlindjen e babait: Shtylla më e rëndësishme e familjes

 • “Çdo ditë të njëjtat ligjerata”, Xhensila Myrtezaj filmon nënën e saj

  “Çdo ditë të njëjtat ligjerata”, Xhensila Myrtezaj filmon nënën e saj

 • “Në kuadër të dashurisë” qëndron në krye në çdo kinema edhe fundjavën e Halloween!

  “Në kuadër të dashurisë” qëndron në krye në çdo kinema edhe fundjavën e Halloween!

 • Arjon Muça bëhet baba për herë të parë…

  Arjon Muça bëhet baba për herë të parë…

 • Monika Lubonja: O gra qetësohuni, na tmerruat me gjuhën që flisni

  Monika Lubonja: O gra qetësohuni, na tmerruat me gjuhën që flisni

 • Don Phenom, baba për herë të dytë!

  Don Phenom, baba për herë të dytë!

 • 10 vjet pa nënën e saj, Emina Cunmulaj rrënqeth me dedikimin e saj

  10 vjet pa nënën e saj, Emina Cunmulaj rrënqeth me dedikimin e saj

 • “E vogla e vëllait”, urimi i Sinan Hoxhës për Soni Malaj!

  “E vogla e vëllait”, urimi i Sinan Hoxhës për Soni Malaj!

 • “Doktori i Portokallisë” prek me rrëfimin e tij si emigrant në Francë: Hoqa “xhaketën” e aktorit….

  “Doktori i Portokallisë” prek me rrëfimin e tij si emigrant në Francë: Hoqa “xhaketën” e aktorit….

 • Mes lotësh, Miss-i i parë i Kosovës tregon luftën me kancerin…

  Mes lotësh, Miss-i i parë i Kosovës tregon luftën me kancerin…

 • Dielli feston ditëlindjen, Arbana ndan me ndjekësit foto të papublikuara më parë

  Dielli feston ditëlindjen, Arbana ndan me ndjekësit foto të papublikuara më parë

 • Blero bën sërish lëmsh rrjetin!

  Blero bën sërish lëmsh rrjetin!

 • “Thyen kasafortën”, reperit shqiptar i vjedhin shtëpinë: Më kanë marrë 100 mijë euro cash

  “Thyen kasafortën”, reperit shqiptar i vjedhin shtëpinë: Më kanë marrë 100 mijë euro cash

 • Morena Taraku emocionon me videon e nënës së saj/ Më mungon…

  Morena Taraku emocionon me videon e nënës së saj/ Më mungon…

 • Emocionon Emina Çunmulaj/ Jam një vajzë shqiptare që milte lopët derisa isha 15-vjeçe…

  Emocionon Emina Çunmulaj/ Jam një vajzë shqiptare që milte lopët derisa isha 15-vjeçe…

 • Fifi do të jetë e ftuara e parë e sezonit të ri të “Më lër të flas”…

  Fifi do të jetë e ftuara e parë e sezonit të ri të “Më lër të flas”…

 • Jenny Lifo zbulon më shumë për karrierën e saj

  Jenny Lifo zbulon më shumë për karrierën e saj

 • Aurela Gaçe ndan skenën me vajzat e saj dhe nuk mund të ishte më krenare se kaq

  Aurela Gaçe ndan skenën me vajzat e saj dhe nuk mund të ishte më krenare se kaq

 • Arrestohet Enca, kishte mbjellë kanabis në ballkonin e shtëpisë

  Arrestohet Enca, kishte mbjellë kanabis në ballkonin e shtëpisë

 • Poni pendohet për ndërhyrjet në fytyrë: Kur e pashë se nuk më shkonin…

  Poni pendohet për ndërhyrjet në fytyrë: Kur e pashë se nuk më shkonin…

 • Greta Koçi konfirmon lajmin se është në pritje të ëmbël

  Greta Koçi konfirmon lajmin se është në pritje të ëmbël

 • Stefi Prifti rigjen dashurinë pas 7 vitesh

  Stefi Prifti rigjen dashurinë pas 7 vitesh

 • Poni publikon një foto me djalin e saj dhe nuk do ta besoni sa është rritur…

  Poni publikon një foto me djalin e saj dhe nuk do ta besoni sa është rritur…

 • Zhduket “tick-u” blu, çfarë po ndodh me “Instagram”-in e Luizit?/ Nuk duan të më njohin…

  Zhduket “tick-u” blu, çfarë po ndodh me “Instagram”-in e Luizit?/ Nuk duan të më njohin…

 • Luizi fut fansat në mendime….

  Luizi fut fansat në mendime….

 • Fans i Luizit, por fituesi i Big Brother Kanada kalon në “grupin e Olta Gixharit”?

  Fans i Luizit, por fituesi i Big Brother Kanada kalon në “grupin e Olta Gixharit”?

 • Mozzik bën realitet ëndrrën e çmendur/ Nga 2 Euro në 600K….

  Mozzik bën realitet ëndrrën e çmendur/ Nga 2 Euro në 600K….

 • Në pritje të ëmbël/ Xhensila: Një udhëtim plot emocione, të qara, dhimbje fizike….

  Në pritje të ëmbël/ Xhensila: Një udhëtim plot emocione, të qara, dhimbje fizike….

 • Armaldo Kllogjeri do performojë në klub striptizmi? Maestro: Më ofruan…

  Armaldo Kllogjeri do performojë në klub striptizmi? Maestro: Më ofruan…

 • Luiz Ejlli/Ju më dhatë mundësinë të ndryshoja, tani do jua kthej duke….

  Luiz Ejlli/Ju më dhatë mundësinë të ndryshoja, tani do jua kthej duke….

 • Kjo është shuma marramendëse që Erik Lloshi ka parë të hidhet në një dasëm

  Kjo është shuma marramendëse që Erik Lloshi ka parë të hidhet në një dasëm

 • “Melody Tv” – Muzikë për Masat

  “Melody Tv” – Muzikë për Masat

 • David Dreshaj dehet me “Alkool” nga dashuria

  David Dreshaj dehet me “Alkool” nga dashuria

 • Jori Delli në një lidhje? Reperi italian publikon foton ‘e nxehtë’ me modelen

  Jori Delli në një lidhje? Reperi italian publikon foton ‘e nxehtë’ me modelen

 • Fifi ngel pa punë?! Këngëtarja nxehet keq me pronarët e klubeve…

  Fifi ngel pa punë?! Këngëtarja nxehet keq me pronarët e klubeve…

 • Videoja që përloti të gjithë, Luizi bën gjestin e mrekullueshëm…

  Videoja që përloti të gjithë, Luizi bën gjestin e mrekullueshëm…

 • “Nuse Mirdite”, bashkëpunimi mes Adelina Ndoj dhe Gjin Dona, që nuk do i mungojë dasmave këtë verë

  “Nuse Mirdite”, bashkëpunimi mes Adelina Ndoj dhe Gjin Dona, që nuk do i mungojë dasmave këtë verë

 • Anxhela Peristeri zbulon detaje rreth projekteve të saj muzikore dhe bashkëpunimeve që pritet të vijnë!

  Anxhela Peristeri zbulon detaje rreth projekteve të saj muzikore dhe bashkëpunimeve që pritet të vijnë!

 • Amaneti i Jonida Maliqit, kënga që dëshiron të jetë në sfond në funeralin e saj!

  Amaneti i Jonida Maliqit, kënga që dëshiron të jetë në sfond në funeralin e saj!

 • Blero publikon momente romantike krah të dashurës së re!

  Blero publikon momente romantike krah të dashurës së re!

 • Ja çfarë e lidh Anxhela Peristeri me George Clooney

  Ja çfarë e lidh Anxhela Peristeri me George Clooney

 • Era Rusi ka shprehur një dëshirë dhe do ta realizojë këtë vit!

  Era Rusi ka shprehur një dëshirë dhe do ta realizojë këtë vit!

 • Zajmina feston ditëlindjen e të bijës dhe vemendjen e mori urimi i saj i veçantë.

  Zajmina feston ditëlindjen e të bijës dhe vemendjen e mori urimi i saj i veçantë.

 • Butrint Imeri na prezanton me dashurinë e tij të re

  Butrint Imeri na prezanton me dashurinë e tij të re

 • Luizi rrëfen vështirësitë dhe fillimet e karrierës së tij muzikore

  Luizi rrëfen vështirësitë dhe fillimet e karrierës së tij muzikore

 • Ja çfarë ka bërë Capital T në nder të heroit tonë kombëtar

  Ja çfarë ka bërë Capital T në nder të heroit tonë kombëtar

 • Këngëtari i njohur i jep fund martesës

  Këngëtari i njohur i jep fund martesës

 • Besi i dëshpëruar. Ja çfarë ka bërë Xhensila.

  Besi i dëshpëruar. Ja çfarë ka bërë Xhensila.

 • Dafina shpërthen keq për Arbër Bytyqin dhe ia thotë të gjitha

  Dafina shpërthen keq për Arbër Bytyqin dhe ia thotë të gjitha

 • S’ka pushim për Bekim Ibrahimi

  S’ka pushim për Bekim Ibrahimi

 • Ky ka qënë viti i Bardhe Gega dhe projekteve të mëdha

  Ky ka qënë viti i Bardhe Gega dhe projekteve të mëdha

 • Eli Malaj mbyll një vit plot suksese të mëdha

  Eli Malaj mbyll një vit plot suksese të mëdha

Lajme

Top 5 me Elvana Gjata

Lajme

Një ndër artistet më të famshme të muzikës është Elvana Gjata. Publiku duket se pëlqen çdo gjë që ajo publikon,…

Top 5 me Luana Vjollca

Lajme

Në rubrikën “Top 5”, sot kemi protagoniste Luana Vjollca. Ajo është një ndër personazhet publike më të dashura e të…