Butrint Imeri na kthen pas në kohë, këngëtari frymëzohet nga Justin Timberlake për videoclip-in e këngës së tij të re!

Lajme

Butrint Imeri është një nga këngëtarët që prej vitesh po shijon një sukses të madh falë projekteve të tij muzikore, të cilat pëlqehen shumë dhe numërojnë miliona klikime. Së fundmi, këngëtari ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Tu Menu” dhe ajo që ra në sy ishte videoklipi i këngës. Kush e di këngën “TKO” të Justin Timberlake menjëherë e kupton se për çfarë bëhet fjalë. Duket se Butrinti është frymëzuar nga ylli i muzikës pop për videoclipin e ri të këngës që qartazi kuptohet që kanë shumë ngjashmëri me njëra-tjetrën. Për më shumë shikoni videon:

Tags: ,