My Melody

  1. Alida x Stine x Moe Mitchell – It’s alright

  2. Durim Malaj x Bardhi – COCO (prod. Nurteel)

  3. Trimi ft. Fatmira Brecani – E Mirë

  4. Eglantina – Unë dhe ti

  5. Qazim Menxhiqi – “Refreni në Prishtinë”

  6. Flori Lloga – “Pa ty”

  7. Elona Cenaj – Zemrën ma more

  8. Bari Ismaili – Të adhuroja

  9. GILI & DAIM LALA – LEKU

  10. Vida Kunora – Kolazh dasme Krajane