My Melody

  1. Andrea Vathaj – RROFT SHQIPERIA

  2. 2TON – M`LUJTE

  3. SKERDI x UKI x CEKIC – DIKUR

  4. Silva Gunbardhi – DASHNIA

  5. Anjeza Branka – Limoni

  6. Alida x Stine x Moe Mitchell – It’s alright

  7. Durim Malaj x Bardhi – COCO (prod. Nurteel)

  8. Trimi ft. Fatmira Brecani – E Mirë

  9. Eglantina – Unë dhe ti

  10. Qazim Menxhiqi – “Refreni në Prishtinë”