Selvija është në hall me Shpatin. “Si mund t’ia tregoj se ai është….”

Lajme

Selvija dhe Shpati janë një nga dyshet më të komentuara të showbizit, sidomos pas ardhjes në jetë të djalit të tyre.

Pas lindjes së Roel ata janë mjaft aktiv në rrjete sociale ku shpesh ndajnë momente speciale nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi Selvija ka postuar në rrjetet sociale një pyetje dhe gjithashtu një dedikim shumë të ëmbël për Shpatin.

“Shpati më tha a të pëlqen pamja? Si mund t’ia tregoj se ai është pamja më e bukur në botë për mua”.