E dhimbshme! Robert Berisha humbet njeriun e shtrenjtë të familjes!

Lajme

Mëngjesin e sotëm, Patris dhe Robert Berisha kanë bërë publik lajmin e hidhur për humbjen e personit më të shtrenjtë për ta dhe është pikërisht nëna e tyre, Teuta Berisha, e cila ka ndërruar jetë.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Patrisi shkruan: “Mami im më e mira… Ma ke këputur shpirtin, të pushoftë shpirti i qetë”.

Ndërsa Robert Berisha shkruan: “Pusho e qetë mami im. Për ty kam shumë për të shkruar por po e lë me kaq”.

Ngushëllimet më të sinqerta për këtë humbje të thellë.