Rati ka një merak të madh!

Lajme

Rati është një nga artistët më të dashur të muzikës, të cilin e duam jo vetëm për muzikën e bukur por edhe për humorin që ka gjithmonë.

Së fundimi ai ka postuar një foto në story në Instagram ku shihet nën shoqërinë e Gerona Hyska dhe Fil Avdyli në një event muzikor dhe sigurisht nuk i ka kursyer batutat duke thënë:

“Ka lezet kështu vetëm dhe pak më i gjatë do ishte mir…”