Në shtëpinë e Fatmira Breçani ka festë

Lajme

Fatmira Breçani është jo vetëm ndër zërat më të preferuar por gjithashtu një artiste që publiku e do fort.

Vajza e saj ka festuar ditëlindjen dhe ajo i ka dedikuar urimin më të veçantë:

“Ti je vajza qe gjithmone kam enderruar ta kem. Gezuar Ditëlindjen zemra ime. ❤️🥰 @dre_nicaa

Sigurisht pas postimit kanë vërshuar urimet nga publiku që janë bashkuar me gëzimin e saj.