Martohen Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi

Lajme

Artisti i njohur shqiptar, Genc Prelvukaj dhe partnerja e tij, këngëtarja Eni Koçi, duket se i kanë dhënë fund zyrtarisht beqarisë.

Çifti, të cilët janë së bashku prej shumë vitesh, lajmin e kanë shpërndarë me fansat në rrjete sociale.

Ata publikojnë një fotosesion në llogaritë e tyre personale në Instagram, gjersa Eni shfaqet me fustan të bardhë e Genci me kostum të zi me shkrimin:

“Mr.& Mrs. PRelvulaj. Married since 2019 (të martuar në vitin 2019)”