Kush e ka lënë vetëm Fatmir Sufen?…

Lajme

Fatmir Sufa, artisti i cili ka bërë shumë bujë online nëpërmjet postimeve të tij provokuese me femra në rrjetet sociale është tashme një këngëtar shumë i kërkuar dhe të gjitha këngët që publikon shëndërrohen shumë shpejt në hite dhe rrëmbejnë miliona klikime në të gjithë botën.

Pas dy bashkëpunimeve shumë të suksesshme me ikonën e muzikës shqiptare Albërije Hajdërgjonaj dhe një tjetër me bukuroshen Petronella, ai sjell një tjetër këngë me titullin “Vet m’ke lon”.

Kush e lë vetëm Fatmirin?

Videon e tij më të re mund ta ndiqni në Melody TV.