“EX” sot nga Elvana Gjata dhe Bardhi

Lajme

Elvana Gjata dhe reperi Bardhi kanë publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “EX”.

Kënga fillimisht u lansuar në platformën Spotify, ndërsasot do të publikohet në Youtube e shoqëruar me videoklip. Datë e publikimit e ka zbuluar vetë Elvana në një postim në profilin e saj në Instagram.

“E mërkurë 16.03 ora 16:03 ⚡️” – ka shkruar ajo.