David Dreshaj zbulon një sekret rreth këngës së tij më të re!

Lajme

Një ndër artistët më të dashur e të kërkuar nga femrat, David Dreshaj ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor të titulluar “Egoiste”. Kjo këngë është kthyer shumë shpejt në një hit të preferuar nga shumë persona dhe ka një videoklip shumë kompromentues me skena të ndryshme dhe plot dinamikë.

Me anë të një postimi në Instagram, Dreshaj zbuloi se shumë shpejt do të vijë një video nga prapaskenat e videoklip-it të “Egoiste”. Ku në të cilën është punuar fort dhe do të shihet lodhja dhe kënaqësia e produktit final.

Davidi është një artist relativisht i ri, por suksesi i tij ka arritur të depërtojë tek çdo moshë dhe të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me talentin e tij.

Tags: , , , , , , , , , ,