Dafina Zeqiri: Kam shtuar peshë nga pilulat kundër shtatzënisë

Lajme

Dafina Zeqiri, një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare dhe gjithashtu shumë e komentuar në rrjete sociale ka bërë deklaratë për peshën e saj.

Ajo është një përdoruese e rregullt e Instagramit, por ndan gjëra të ndryshme edhe në Twitter.

Në këtë të fundit, ka bërë një postim duke thënë se kohëve të fundit ka shtuar peshë për shkak të pilulave të shtatzënisë.

“Kam shtuar peshë nga pilulat kundër shtatzënisë… ja… unë e thashë”, ka shkruar ajo.