Dafina Zeqiri dhe Muma sjellin remix-in e verës!

Lajme

Muma dhe Dafina Zeqiri së fundmi kanë publikuar videoklipin remix të këngës “Pa ty”.

Kjo këngë është shkruar dhe interpretuar nga Endrit Mumajesi, i cili njihet ndryshe si Muma. Muzika është realizuar nga Cricket.

Ky është bashkëpunimi i parë i Dafinës dhe Muma-s, ku ata janë shfaqur në një videoklip shumë të këndshëm në natyrë, ku artistja paraqitej me një veshje shumë të thjeshtë.

Tags: , , , ,