Big Mama publikon këngën e saj të re “Merri”

Lajme

Këngëtarja Big Mama ka publikuar këngën e saj të re me titull “Merri”.

Në këtë klip ajo duket mjaft joshëse dhe ku vihet në pah edhe fiziku i saj. Rikthimi i artistes nga Maqedonia vjen pas një kohe të gjatë, një pauzë prej dy vitesh.

Ky është projekti i saj i parë pas pjesëmarrjes në Big Brother Albania Vip.