Befason Irma Libohova, imiton Elvanën, Norën, Florin & Dhuratën

Befason Irma Libohova, imiton Elvanën, Norën, Florin & Dhuratën

Lajme

Ajo është një artiste shumë dimensionale, thënë kjo për interpretimin e rrymave të ndryshme muzikore.

Po flasim për Irma Libohovën, e cila në programin ” E diell” në Top Channel, ka sjellë interpretimin e disa prej artisteve të muzikës moderne në Shqipëri si Elvana Gjatën, Nora Istrefin, FLori Mumajesin dhe Dhurata Dorën.

Shikoni videon më poshtë dhe na tregoni mendimin tuaj.