Askush dhe Ylli… Dafina Zeqiri i ka postuar një video që po trazon rrjetin!

Lajme

Është e pamundur që mos të keni dëgjuar të paktën një herë këngën më të re të Dafina Zeqirit, “Llafe llafe”. Një bashkëpunim ky me të talentuarin Lyrical Son. Një super hit veror që çdokujt i është fiksuar në mendje dhe e gjen veten duke e kënduar papritur.

E njejta gjë ka ndodhur dhe me artistin Ylli Limani, ku ka vërtetuar që mes tij dhe Dafit ka një shoqëri shumë të pastër, për të cilën të gjithë jemi pak xheloz.

Dafina ka postuar një video në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet Ylli teksa po hyn në një salon, duke kënduar këngën e saj.

Si dhe nuk mungojnë komentet plot humor të tyre, ku është përfshirë dhe partneri i artistes, Dj Geek.

Një marrëshënie dhe mbështetje të tillë do e donte çdokush prej nesh, gjithsesi le të shijojmë videon e të qeshim me komentet.

Tags: , , , , , , , , , , ,