Artistët më të dashur shqiptarë tashmë pjesë e programit më të ndjekur!

Lajme

Mbrëmjen e djeshme ishte nata e parë e programit më të ndjekur dhe të dashur nga të gjithë shqiptarët, jo vetëm në Shqipëri por kudo.

Bëhet fjalë për “Big Brother VIP”, ku ndryshe nga çdo vit tjetër banorët e shtëpisë më të madhe në vend janë personazhe të njohur shqiptarë. Ku natën e mbrëmshme u njohëm me 14 konkurrentët e parë, ku mes tyre, katër janë artistë shumë të dashur për publikun si, Fifi, Semi Jaupaj, Ardit Çuni dhe Sabiani. Ende nuk janë bërë të ditur emrat që do të jenë pjesë e “BBVIP”, por jemi të sigurt që do të ketë dhe shumë artistë të tjerë.

Do të jemi në pritje të puntatës së rradhës ditën e premte në orën 21:00 vetëm në ‘Top Channel’!

Tags: , , , , , , , , , ,