“Pa ty” e Flori Lloga ka marrë gjithë vemendjen e javës!

Lajme

Flori Lloga sapo ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Pa ty”.

Në vetëm dy ditë publikim kënga ka marrë qindra mijëra klikime dhe komente pozitive në Youtube si një nga hitet e radhës së këngëtarit.

Produksioni i këngës mban vulën e Marenglen Boja dhe me zërin e mrekullueshem të Florit kjo këngë do të jetë një sukses i sigurt.

Nëse ende nuk e keni dëgjuar klikoni në linkun më poshtë.

https://www.youtube.com/watch?v=Py3Eaqip-OA