Këto janë 10 nga yjet e showbiz-it shqiptar dhe të huaj që kanë pozuar nudo!

Lajme

 

Disa persona e konsiderojnë pozën nudo tabu, e disa të tjerë mendojnë se trupi i njeriut është art dhe nuk ka asgjë të keqe në një pozë nudo. E teksa në vitin 2022 ende të pozosh nudo është turp, Top Albania Radio, na sjellë në vëmendje këto 10 yjet e showbiz-it shqiptar dhe të huaj që kanë guxuar me poza të tilla.

Jennifer Aniston, aktorja shumë e dashur ka pozuar nudo pa ngurruar aspak, me ‘veshjen’ e vetme, një kollare për burra. Motrat Hadid, shumë herë e kanë treguar se janë të guximshme me veshjet e tyre, dhe me sa duket ato nuk ngurrojnë as të pozojnë nudo poashtu. Vetëm pak javë më parë, Bella dhe Gigi kanë pozuar nudo së bashku, me aksesorët e vetëm dy çanta, një mollë dhe një gjarpër. Celine Dion, gjithashtu ka pozuar nudo në një foto ku qëndron e ulur në karrige, të cilën e ka postuar faqja zyrtare e Vogue. Ariana Grande, një tjetër yll i showbiz-it të huaj që ka pozuar nudo, me trupin dhe flokët e saj të lyer me bojra.

Për sa i përket vajzave shqiptare, një nga ato që ka pozuar nudo është pikërisht ish-banorja e “Big Brother Vip Albania”, Beniada Nishani. Një tjetër yll, Rita Ora ka postuar nudo verën e shkuar, teksa edhe Dua Lipa ka postuar nudo teksa mbante një kitarë përpara saj. As Bleona Qereti dhe Dafina Zeqiri nuk kanë ngurruar të postojnë nudo poashtu.

Jennifer Aniston

Gigi dhe Bella Hadid

Celine Dion

Ariana Grande

Beniada Nishani

Rita Ora

Bleona Qereti

Dua Lipa

Dafina Zeqiri